Anasayfa » ALINTI » Takiplen Soruyor: Sen Olsan Ne Yapardın?
Takiplen Soruyor: Sen Olsan Ne Yapardın?

Takiplen Soruyor: Sen Olsan Ne Yapardın?

Takiplen Soruyor: Sen Olsan Ne Yapardın?“Gerçek olanı takip et” sloganıyla hayata geçen Takiplen.com, geleceğin sosyal medyasına farklı bakışıyla ve geliştirdiği uygulamalarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

15 Mart – 15 Mayıs arasında gerçekleşecek ve Türkiye’deki tüm üniversitelere açık olan yarışmada gençlere; “Benim Sosyal Paylaşım Platformum Olsaydı” konusunda, düşüncelerini, hayallerini geliştirme ve projelendirme fırsatı vermeye hazırlanıyor.

Yarışmada İlk 10’a giren projeler universite.takiplen.com sitesinden oylanabilecek. İlk üçe giren projeler alanında uzman kişiler tarafından değerlendirilecek. Yarışmanın jüri üyeleri;

Gazeteci yazar ve televizyoncu M.Serdar Kuzuloğlu, TRT, Markefront Yönetim Kurulu Başkanı ve Kültür Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi Eğitim Görevlisi Aytaç Mestçi, Para Dergisi Bilişim Yazarı Musa Savaş, Turk.internet.com ve Kadınvizyon.com siteleri Kurucusu ve Genel Müdürü Füsun Nebil, Telekom Dünyası Dergisi Yayın Koordinatörü ve T3 Dergisi Köşe Yazarı Cem Kıvırcık, Yeni Şafak Gazetesi Teknoloji Yazarı ve Bilişim Muhabirleri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Melih Bayram Dede, ShiftDelete.Net Yayın Koordinatörü Hakkı Alkan ile Kurumsal İletişim Danışmanı Nergis Bozyiğit olacak.

Yarışmada ilk üçe girenler ödüllendirilecek. Birinciye laptop, ikinciye iPad 2 Tablet bilgisayar, üçüncüye iPhone 4 Cep Telefonu ve 4. – 10 arasındaki Proje sahiplerine de çeşitli hediyeler verilecektir.

Projede ilk 10 girenler, 22 Mayıs tarihinde Gazeteci- Yazar Serdar Kuzuloğlu, Turk.internet Kurucusu Füsun Nebil, Markefront Yönetim Kurulu Başkanı ve Kültür Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi Eğitim Görevlisi Aytaç Mestçi, Telekom Dünyası Dergisi Yayın Koordinatörü ve T3 Dergisi Köşe Yazarı Cem Kıvırcık, ShiftDelete.Net Yayın Koordinatörü Hakkı Alkan ve Takiplen.com kurucusu Şahin Ciner’in katılımı ile Yeditepe Üniversitesi’nde gerçekleşecek “Sosyal Medya” konulu seminerde ödüllerini alacaklar.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir