Anasayfa » ALINTI » Twitter Hesabınızı Facebook’a Bağlayın
Twitter Hesabınızı Facebook'a Bağlayın

Twitter Hesabınızı Facebook’a Bağlayın

Twitter Hesabınızı Facebook'a Bağlayınİnternetle, özellikle de sosyal ağlarla yakın ilişki içerisinde olan kullanıcıların popüler sitelerinin başında kuşkusuz Facebook ve Twitter geliyor. Arkadaş çevresiyle ortak bir paylaşımın yapıldığı platformlar günümüzün temel sanal dünyasını oluşturuyor.

Hal böyleyken, paylaştıkları içeriklerin ya da internetteki aktivitelerinin tek bir çatı altından görüntülenmesini isteyen kişiler hesaplarını birbiri ile ilişkilendiriyor. Bu sayede bir platformda yayınladığınız içerik diğer sosyal ağda da otomatik olarak paylaşılıyor.

Bunun en gözde hali ise Twitter’ı Facebook’a bağlamak. Konu hakkında hali hazırda resmi bir uygulama zaten var ancak bizim sizlere tanıtacağımız yazılım olayı bir tık üste taşıyor.

Twittus isimli bu mini servis sayesinde tüm Twitter içeriğinizi Facebook’a aktarabiliyorsunuz. Fakat uygulamanın asıl marifeti, bunu yaparken estetik ve sade bir yapı benimseyerek zaman tüneliyle tam entegre çalışması.

Twitter Hesabınızı Facebook'a Bağlayın

Gün, hafta ve ay bazında derleme yapabilen Twittus, resmi Twitter uygulamasının aksine tweet’leri tek bir pencerede topluyor. Üstelik mikro blog’taki -bahsedilenler, retweet’ler gibi- tüm aktiviteniz de yayınlanan içerikler arasında bulunuyor.

Yazılımın göze çarpan tek eksiği ise, tweet’lerin tamamının değil sadece belirli bir kısmının Facebook duvarınızda yayınlanıyor olması.

İlgili uygulama için buraya tıklamanız yeterli.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir