Anasayfa » ALINTI » Twitter’ın Reklam Platformunda Beklenen Genişleme Gerçekleşti
Twitter’ın Reklam Platformunda Beklenen Genişleme Gerçekleşti

Twitter’ın Reklam Platformunda Beklenen Genişleme Gerçekleşti

Twitter’ın Reklam Platformunda Beklenen Genişleme GerçekleştiBu durumun gündelik kullanıcı için ortaya çıkaracağı en somut sonuç ise artık Twitter’da daha fazla reklam görülecek olması.

Şirket, bu projeyi American Express ile işbirliği içerisinde gerçekleştiriyor. Yeni servisten ilk etapta bir grup American Express üyesi yararlanabilecek. Davetiye sistemi ile çalışan servise kaydolan işletmelere bunun karşılığında American Express tarafından 100$’lık reklam bonusu verilecek. Twitter, şirketler tarafından yazılan tweetlerden en iyisini ön plana çıkaracağını ve aynı zamanda şirket hesaplarını da kullanıcılara takip etmesi için önereceğini açıkladı.

Bu son hamle de, Twitter’ın site üzerinden para kazanma çabalarının bir parçası. Sistem işe yarayacağa benzese de, reklam yayınının artması nedeniyle gündelik kullanıcıların siteye ilgisinin azalmasına neden olma tehlikesi de mevcut. Ancak, Twitter cephesinde bu endişelerin olduğunu söylemek pek mümkün değil. Zira, şirketten yapılan açıklamada servisin çapının genişletileceğinin altı çizildi.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront - Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

MarkeFront – Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

Aytaç Mestçi tarafından verilen Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi, 4 Kasım’da MarkeFront – MarkeSchool’da gerçekleşti. Sosyal ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir