Anasayfa » ALINTI » Angry Birds: Space’e 10 Yeni Bölüm
Angry Birds: Space'e 10 Yeni Bölüm

Angry Birds: Space’e 10 Yeni Bölüm

Angry Birds: Space'e 10 Yeni BölümŞu sıralar inanılmaz bir şekilde gözde olan ve hatta yapımcıları Rovio’nun Disney’in tahtına göz dikmesine sebep olan oyun serisi Angry Birds’ü çoğumuz biliyoruz. Öncelikli olarak iOS cihazlara gelen ve sonrasında yavaş yavaş hem Android’e hem de bilgisayara yayılan oyun serisi, en son bir hayli farklı bir oynanış sunan Space oyunu ile karşımıza çıkmıştı. 3 günde 10 milyon indirmeye ulaşan oyunun başarısı inanılmaz.

Şimdi ise yapımcılar, oyunu güncelleyerek oyuna 10 yeni bölüm daha eklediler. Bu bölümlerin arasında bir tane egssteroid bulunduğu da söyleniyor. iPad ve iPhone oyuncuları, 20 tane Space Eagle hakkı elde ediyor. Ayrıca oyuna girdikleri her gün için ayrı bir Eagle elde edebiliyorlar.

Angry Birds: Space’in son güncellemesinin en önemli getirisi, eski cihazlarla olan sorunların giderilmiş olması. Eski cihazlarda gerçekleşen bazı çökmeler, yeni sürümde giderilmiş durumda.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir