Anasayfa » ALINTI » En Sosyal Profesyoneller Aranıyor
En Sosyal Profesyoneller Aranıyor

En Sosyal Profesyoneller Aranıyor

En Sosyal Profesyoneller AranıyorYarışma sonunda, kariyerinin yanında ne kadar sosyal olduğunu da kanıtlayarak Ballantine’s100 listesinde ilk 3’e giren genç profesyoneller, birer arkadaşlarıyla beraber İskoçya’nın efsanevi şatosu Linn House’da tatile gitme şansını yakalayacaklar.

Yarışma, iyi bir eğitim almış, kariyer basamaklarını hızla tırmanan, başarılı ve sosyal yaşamda etkin, 18-40 yaş arası genç profesyonelleri hedefliyor. Yarışanların çalıştığı şirketin, mezun oldukları okulların, dünyada ya da Türkiye’deki sıralaması Ballantine’s B100 listesindeki yerlerini belirleyecek.

Başvurular dünyanın en büyük online profesyonel ağı olan Linkedin hesapları üzerinden www.ballantines100.com adresinden yapılacak. Başvuranların puanları, Linkedin’deki kariyer geçmişleri ve B100’deki interaksiyonları ile belirlenecek.

Yarışmacılar, site üzerinden sosyal ağlar aracılığı ile arkadaşlarına sosyal hayatlarıyla ilgili sorular soracak ve gelecek cevaplar ile Ballantine’s B100 listesinde üst sıralara tırmanabilecekler.

Ayrıca; listedeki kişiler arkadaşlarını Linkedin’e üye yapıp, Facebook ve Twitter’da paylaşımlar yaparak ekstra puan toplayıp, listede yukarı sıralara çıkabilecekler. Ayrıca, B100 listesindeki kişiler, iş arkadaşlarının ve Linkedin’deki bağlantılarının listede kaçıncı sırada olduklarını kolaylıkla görebilecekler.  Yarışma süresince, kendilerine haftalık olarak gönderilecek bültenlerle listedeki son gelişmelerden haberdar olabilecekler.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir