Anasayfa » ALINTI » Facebook Instagram’i Bozar mı?

Facebook Instagram’i Bozar mı?

Bu çeyrek yılın sonunda tamamlanacak olan satış sonunda, Instagram’ın 9 kişilik kadrosu da Facebook takımına dahil olacak.

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg, yıllardır insanların fotoğraflarını en iyi şekilde paylaşabilmeleri için uğraştıklarını bildirerek, Instagram’ı  Facebook’a entegre etmeye çalışmaktansa uygulamayı ayrı olarak geliştireceklerini bildirdi.Zuckerberg, “Instagram’in deneyimlerinden yola çıkarak kendi ürünlerimize de benzer özellikler eklemeyi düşünüyoruz” diyerek sözlerine şöyle devam etti: “Aynı zamanda, Facebook’un güçlü mühendislik kadrosu ve altyapısından da faydalanarak Instagram’ın da büyümesi için elimizden geleni yapacağız.”

Mashable yazarlarından Christina Warren’da dahil olmak üzere, Instagram kullanıcıların bazıları, bu satıştan sonra uygulamanın kötüye gideceğinden endişe ettiklerini dile getirmeye başladı. Kendi blog yazısında Instagram’in satın alınmasını kaleme alan Warren, Facebook takımına bazı önerilerde bulunuyor. Instagram’ı başarılı bir uygulama olarak devam ettirebilmek için Facebook’a, takımı dağıtmamalarını, Facebook girişi istememelerini, yalnızca mobil bir uygulama olarak devam ettirmelerini ve hedeften şaşmamaları gerektiğine dair tavsiyeler veriyor.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir