Anasayfa » ALINTI » Gerçek Zamanlı Ortak Hikaye Yazım Sitesi: FİKAYE.com
Gerçek Zamanlı Ortak Hikaye Yazım Sitesi: FİKAYE.com

Gerçek Zamanlı Ortak Hikaye Yazım Sitesi: FİKAYE.com

Gerçek Zamanlı Ortak Hikaye Yazım Sitesi: FİKAYE.comFikaye’de en basit anlatımıyla kullanıcılar, kendi sosyal ağları içerisinde hikayeler yaratıyor ve bu hikayeleri ortaklaşa bir şekilde devam ettiriyor. Böylece yazarları bizler olan ortak hikayeler, ortak haberler, ortak senaryolar oluşuyor. Ve tüm bunlar, yazım hakları, zaman sınırlamaları, yazar seçimleri, sonlandırma yetkileri ve daha birçok yenilikçi özellik ile gerçekleşiyor.

Fikaye’de FİK adı verilen 140 karakterlik iletiler ile bir FİK başlatabilir ve bu başlatılan Fikaye’yi ister takipçiler ile ister seçtiğiniz yazarlar ile paylaşabilirsiniz. Her 40 saniye de bir FİK yazma hakkınız oluyor. Yazdığınız her yaratıcı FİK sizi sosyal medyada tanınır yapar ve en çok beğeniyi alan yazarlar tüm üyelerin gördüğü “En İyiler” bölümünde yer alır. Fikaye Twitter ve sözlük yazarlarının özellikle ilgisini çekeceğini düşündüğüm bir sosyal ağ olacak.

Fikaye, dünya arenasında kolayca yer bulacağa benziyor. Her ülkenin kendi kültürünü, mizahını ve gündemini Fikaye’ye aktaracağı düşününce dikkat çekici bir sosyal ağ ile karşı karşıya olduğumuzu anlayabiliyoruz. Fikaye.com şu an sadece davetiye ile üye kayıtı alıyor. Kısa zaman içinde tam anlamıyla yayın hayatına başlaması planlanıyor.

Fikaye’yi daha yakından tanımak için buradan ziyaret edebilir. Ayrıca Facebook ve Twitter hesaplarını inceleyip takip etmeye başlayabilirsiniz.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir