Anasayfa » ALINTI » Google+ Yeni Ara Yüzünü Keşfe Çıkın!
Google+ Yeni Ara Yüzünü Keşfe Çıkın!

Google+ Yeni Ara Yüzünü Keşfe Çıkın!

Google+ Yeni Ara Yüzünü Keşfe Çıkın!170 milyondan fazla kullanıcı sayısına sahip Google+, arayüzünü yeniledi.

Google Kıdemli Başkan Yardımcısı Vic Gundotra’nın Google’ın blogunda açıkladığı arayüz güncellemesinde ilk dikkat çeken yeniliklerden biri sayfadaki akışın daha yakından takip edilebiliyor olması. Ayrıca üstteki sabit simgelerin yerine sol tarafta dinamik bir uygulamalar bandı yer almış. Böylece favorilere ulaşmak ve zaman içerisinde tercihleri yeniden düzenlemek kolaylaştırılmış.

Diğer bir yenilik ise kullanıcılar, artık daha büyük fotoğraflarla profil oluşturabilecek ve sohbet listelerini istediği gibi düzenleyebilecek.

Google+’ın yeni tasarımına, insanların birbirleri ile daha etkin iletişim kurmalarını sağlayacak “Videoyla Sohbet” sayfası eklenmiş. Bu sayfayla çevrenizdeki insanlardan gelen ve sürekli yenilenen bir davet listesine sahip olabiliyor, yeni biriyle tanışmak veya canlı yayınlanan bir yapım izlemek istediğinizde her türlü genel ve canlı yayınlanan video sohbete hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu sayfada popüler videoyla sohbetleri takip etmenizi sağlayacak bir ilan panosu yer alıyor.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir