Anasayfa » ALINTI » Bir Devir Kapanıyor
Bir Devir Kapanıyor

Bir Devir Kapanıyor

Bir Devir KapanıyorBildiğiniz üzere Facebook’un en güzel yanlarından biri hesabınızı istediğiniz an dondurabilmeniz. Yani tamamen ortadan kaybolabiliriz. Facebook , Twitter’ın aksine bize kaybolma özgürlüğü veriyor ve geri döndüğümüzde kaldığımız yerden devam edebiliyoruz.Ne güzel değil mi? “Ha haaayt istediğim zaman bu Facebook’u bırakırım hahahahaha” diye diye bağımlısı olduk… Neyse ne diyordum, evet hesabı dondurma özelliği sayesinde özgürlük kazandığımız kadar pek çoğumuz AJANLIK mertebesine yükselebilmiştik.

Hangimiz sahte bir hesap açıp, profilini merak ettiğimiz kişiyi bir şekilde ekleyip sonra bizi silmesin diye hemen hesabımızı dondurmadık ki? Sonra gece geç saatlerde gizlice hesabımızı tekrar aktif edip profilini merak ettiğimiz kişi ne yapmış ne etmiş, kime ne yorum yazmış, hangi fotoğrafı paylaşmış bakıp sonra hesabı hemen tekrar donduranlar birleşse bence Çağlayan Meydanı’nı doldururlar.Nasıl? Siz hiç yapmadınız mı? Bunu yapmayan ya hiç ümitsiz aşka düşmemiştir ya da macera ruhunda yoktur.Hıh.

Malesef artık Facebook “deactive” olmuş  (dondurulmuş)  hesapları arkadaş listenizde görebilme ve silebilme imkanı sağlıyor. Yani sinsice profilde gezemeyecek, nerede ne yapmış bakamayacaksınız çünkü hesabınızı dondursanız da sizi  arkadaş listenizden çıkarabilecekler…

***

Sevgili Sosyal Medya Haber okuyucuları, şimdi hemen Facebook arkadaş listenize girin ve “Deactive” edilmiş hesaplara bir göz atın, profilinizi temizleyin, kim bilir belki siz de bir kaç ajan yakalarsınız?

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir