Anasayfa » ALINTI » Facebook’da Oyunları “Deneme” Zamanı
Facebook'da Oyunları "Deneme" Zamanı

Facebook’da Oyunları “Deneme” Zamanı

Facebook'da Oyunları "Deneme" ZamanıUygulama merkezi haberinin ardından meşhur sosyal paylaşım sitesi Facebook’tan çok ilgi çekici bir haber daha geldi. Bundan sonra oyun geliştiricileri, oyunlarının tanıtımını yapmak için siteyi çok daha etkin bir biçimde kullanabilecekler.

Youtube videolarının news feed kısmı altında siteyi terk etmeden izlenebilmesi gibi bir örneği bu uygulama için de uygun gören Facebook yetkilileri bu sayede çok daha rahat bir deneyim yaşanılacağını da söylüyorlar. İstenildiği taktirde denemiş olduğunuz oyun ile ilgili bilginin, arkadaşlarınızla paylaşılmayacağı gibi, size özel bilgiler de geliştiricilere izniniz olmadan verilmeyecek.

Oyundaki başarılıranızın paylaşılması gibi seçenekler ile ürünün reklamının da yapılacağı bu yeni uygulamada arkadaşlarınıza farkında olmadan reklam da yapmış olacaksınız. Her şekilde iki tarafın da karlı çıktığı yeni uygulama halihazırda hizmete girmiş durumda.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir