Anasayfa » ALINTI » Facebook’tan Sayfa Yönetim Uygulaması
Facebook'tan Sayfa Yönetim Uygulaması

Facebook’tan Sayfa Yönetim Uygulaması

Facebook'tan Sayfa Yönetim UygulamasıFacebook, yeni bir uygulamayı daha App Store’dan yayımladı. Şimdilik sadece iOS için yayımlanan Facebook Pages Manager uygulaması ile artık Facebook’ta yer alan sayfalarınızın yönetimini rahatça yapabilirsiniz.

Pages Manager uygulaması, iOS’da bulunan normal Facebook uygulamasıyla birebir aynı tasarlanmış. Tek farkı biri profilinizi yönetmeyi sağlarken Pages Manager sadece yöneticisi olduğunuz sayfaları yönetmeyi sağlıyor. Aslında bu alandaki büyük bir eksikliği giderdiğini söyleyebiliriz.

Pages Manager’ı kullanmak için sadece büyük çapta sayfalara sahip olmanıza gerek yok. Facebook’ta herhangi bir sayfa açtıysanız, çok takip edeni olsun olmasın uygulamayı kullanarak sayfanızı yönetebilirsiniz. Uygulama üzerinden hemen hemen her şeyi yapabildiğinizi de belirtelim.

Facebook Pages Manager uygulamasının bugün içerisinde tüm dünyaya açılması bekleniyor. Gelen haberlerde şu an için sadece Yeni Zelanda’da yayında olduğu, Amerika ve Avrupa’ya da çok kısa bir süre içerisinde yayımlanacağı belirtiliyor.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir