Anasayfa » ALINTI » Günün En İyi Tweet’leri!
Günün En İyi Tweet'leri!

Günün En İyi Tweet’leri!

Günün En İyi Tweet'leri!– Diablo 3 kuyrugunda tüm gece beklersiniz, kiz arkadaşınızı 3 dk WC’nin önünde bekleyemezsiniz. Yazıklar olsun size! Merhaba kızlar merhaba. (taci_kalkavan)

– aşk acılı klip çekecek yönetmenlere ağlatma garantili sahne önerisi: nevresimi yorgana tek başına geçirmeye çalışan insan.. (rica ederim)  (cerilevis)

– Sadri Şener’den açıklama: “Biz soyunma odasına da razıyıdık” (kramponnet)

– #ensiniroldugumlaf “Sen daha iyilerine layıksın” hayatıma girerken daha iyilerine layık olduğumu bilmiyomuydun y..şak, giderken mi farkettin (Paccoz)

– Şimdi al Aralık’ta öde kampanyasıyla deli gibi alışveriş yaptım. Umarım 21 Aralık’ta dünyaya çarpacak meteor rötar yapmaz. (noksanderece)

– keşke hayattaki bazı şeyler de; fazla şeker atılan bir çayı “olsun abi karıştırmayız öyle içeriz” der gibi kolay çözülebilse. (fayntenks)

– Cumartesi maç sonrası yaşananlar için Beyaz Tv’de Ergenekon, twitterda KCK, Zaman’da sol hedef gösteriliyor. Bir cadı kazanına ikisi bedava. (eksihabermas)

– Devlet sana 30 dakikada ambulans gönderme garantisi veremiyor, ama bir şirket 30 dakikada pizza gönderme garantisi veriyor; işte kapitalizm (naferermis)

– Meteorolojiden açıklama: Evden çıkarken yanınıza şemsiye, güneş gözlüğü, yağmurluk, güneş kremi, kışlık kaban, mayo alın. Hava kafayı yedi. (reslertas)

– cam silmek için kullanılan bir ürüne “camsil” adını veren yüzeysel bir firmanın tuvalet kağıdına vereceği ismi düşünmek bile istemiyorum. (borastronaut)

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

Aytaç Mestçi, Dijital Evrim Teknoloji Platformu’na Katıldı

Aytaç Mestçi, Dijital Evrim Teknoloji Platformu’na Katıldı

MarkeFront Genel Müdürü Aytaç Mestçi, 25 Mayıs’ta gerçekleşen Dijital Evrim Teknoloji Platformu’nda “Online İtibar ve ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir