Anasayfa » ALINTI » Günün En İyi Tweet’leri!
Günün En İyi Tweet'leri!

Günün En İyi Tweet’leri!

Günün En İyi Tweet'leri!– Diablo 3 kuyrugunda tüm gece beklersiniz, kiz arkadaşınızı 3 dk WC’nin önünde bekleyemezsiniz. Yazıklar olsun size! Merhaba kızlar merhaba. (taci_kalkavan)

– aşk acılı klip çekecek yönetmenlere ağlatma garantili sahne önerisi: nevresimi yorgana tek başına geçirmeye çalışan insan.. (rica ederim)  (cerilevis)

– Sadri Şener’den açıklama: “Biz soyunma odasına da razıyıdık” (kramponnet)

– #ensiniroldugumlaf “Sen daha iyilerine layıksın” hayatıma girerken daha iyilerine layık olduğumu bilmiyomuydun y..şak, giderken mi farkettin (Paccoz)

– Şimdi al Aralık’ta öde kampanyasıyla deli gibi alışveriş yaptım. Umarım 21 Aralık’ta dünyaya çarpacak meteor rötar yapmaz. (noksanderece)

– keşke hayattaki bazı şeyler de; fazla şeker atılan bir çayı “olsun abi karıştırmayız öyle içeriz” der gibi kolay çözülebilse. (fayntenks)

– Cumartesi maç sonrası yaşananlar için Beyaz Tv’de Ergenekon, twitterda KCK, Zaman’da sol hedef gösteriliyor. Bir cadı kazanına ikisi bedava. (eksihabermas)

– Devlet sana 30 dakikada ambulans gönderme garantisi veremiyor, ama bir şirket 30 dakikada pizza gönderme garantisi veriyor; işte kapitalizm (naferermis)

– Meteorolojiden açıklama: Evden çıkarken yanınıza şemsiye, güneş gözlüğü, yağmurluk, güneş kremi, kışlık kaban, mayo alın. Hava kafayı yedi. (reslertas)

– cam silmek için kullanılan bir ürüne “camsil” adını veren yüzeysel bir firmanın tuvalet kağıdına vereceği ismi düşünmek bile istemiyorum. (borastronaut)

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront - Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

MarkeFront – Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

Aytaç Mestçi tarafından verilen Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi, 4 Kasım’da MarkeFront – MarkeSchool’da gerçekleşti. Sosyal ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir