Anasayfa » ALINTI » Lise Öğrencisinin Sosyal Medya Başarısı
Lise Öğrencisinin Sosyal Medya Başarısı

Lise Öğrencisinin Sosyal Medya Başarısı

Lise Öğrencisinin Sosyal Medya BaşarısıNew York, Syosset’te yaşayan 18 yaşındaki Josh Lafazan, normalin hayli üzerinde bir oy oranıyla okulunun kuruluna seçilen en genç üye olmayı başardı. Bu başarısının arkasında internet ve sosyal medyanın akıllıca kullanımı yatıyordu. Düşünülenin aksine Josh, Facebook ve Spreecast’ı yakınındaki arkadaşlarını ve komşularını kendi tanıtımında biraraya getirdi. Böylece insanlarla doğrudan iletişim kurup sorularını bizzat yanıtlama şansını elde etti, kaldı ki bunu yapması sadece iki saatini alıyordu.

400’dan fazla beğeni alan Facebook sayfasından destekçilerine teşşekür eden Josh’un babası bölge halkına ilişkin bilgileri çalmakla suçlandı. Babası Jeffrey Lafazan’ın bölge sakinlerinin isim ve adreslerini içeren dosyayı izinsizce kullandığı iddia ediliyor. Ancak Josh, babasına yöneltilen suçlamalara da Facebook’tan karşılık vererek yine iyi bir hamle yapmış oldu.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir