Anasayfa » ALINTI » Pinterest’in Değeri 1 Milyar Doların Üstüne Çıkacak
Pinterest’in Değeri 1 Milyar Doların Üstüne Çıkacak

Pinterest’in Değeri 1 Milyar Doların Üstüne Çıkacak

Pinterest’in Değeri 1 Milyar Doların Üstüne ÇıkacakThe Next Web’e konuşan şirkete yakın bir kaynağa göre, bu operasyonun ardından şirketin piyasa değerinin 1 milyar doların üstüne çıkması bekleniyor. Facebook’un nisan ayında Instagram için 1 milyar dolar ödediği düşünüldüğü zaman, Pinterest’in ulaştığı noktanın önemi daha iyi anlaşılır hale geliyor. Son yatırımın arkasında Bessemer, Andreesen Horowitz, FirstMark ve ismi açıklanmmayan bir e-ticaret sitesinin olduğu konuşuluyor.

Pinterest’in aldığı yatırımlar sayesinde şu ana kadar çizdiği başarılı grafiği daha da yükseğe taşıması beklenebilir. Zira, yatırımlar sayesinde elde edilecek kaynakların kullanıcı talepleri karşılamadaki önemi herkesin malumu. Bu tarz yatırımların şirketin popülaritesini ve şirkete olan güveni arttırdığı da bir gerçek. Pinterest, geçtiğimiz yıl kullanıcı sayısında büyük bir artış gördü ve sitenin trafiği geçtiğimiz yılın ikinci yarısında % 6000 oranında artmıştı.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir