Anasayfa » ALINTI » Reddit’ten Büyük Jest
Reddit'ten Büyük Jest

Reddit’ten Büyük Jest

Reddit'ten Büyük JestGeçtiğimiz gün yaşanan bir olay, bir kez daha internetin bir insanın hayatını nasıl değiştirebileceğini ortaya koydu. Bu sefer hayatı değişen kişi ise zor günler geçiren 47 yaşındaki down sendromlu ve karaciğer hastası olan Scott Widak isimli birisi oldu.

85 yaşındaki annesiyle yaşayan Widak, hastaneden çıktıktan sonra yeğeni Sean O’Connor tarafından içinde bulunduğu durum internete taşındı ve şimdi eskisine göre çok daha mutlu. Reddit adlı sosyal ağa amcasının içinde bulunduğu durumu ve amcasının en sevdiği şeyin posta açmak ve şarkıcı Johnny Cash olduğunu yazan O’Connor, beklenmedik bir karşılık buldu.

3 saat içerisinde 1.300’e yakın yorum alan başlık altında amcasının evinin adresini yayınlayan O’Connor, sonraki günlerde dayısına gelecek yüzlerce postayı tahmin edememiştir. ABD, İsveç, Finlandiya, Avustralya, Japonya, İngiltere ve Mexico’dan yüzlerce internet kullanıcısının çeşitli çizimler, DVD’ler ve diğer kişisel eşyalar gönderdiği Widak, hayatının en mutlu günlerini yaşıyor.

Sony Music Entertainment’ın da 15 adet Johnny Cash CD ve DVD’si gönderdiği Widak’ın yeğeni, “Gelen bütün postalar son derece düşünceli ve positif bir şekilde yazılmıştı. Ailem ve ben bu kadar çok tanımadığımız kişinin böyle büyük bir nezaket için bir araya gelmiş olması karşılığında şaşkınlık içerisinde kaldık.” açıklamasını yaptı.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir