Anasayfa » ALINTI » Sosyal Medya, Gerçek Hayat Kazançlarına Dönüşüyor
Sosyal Medya, Gerçek Hayat Kazançlarına Dönüşüyor

Sosyal Medya, Gerçek Hayat Kazançlarına Dönüşüyor

Sosyal Medya, Gerçek Hayat Kazançlarına DönüşüyorSubbu Rama tarafından geliştirilmekte olan yeni bir sosyal medya ağı hem ünlü markaların hem de bu markaların takipçilerinin kazancı için ilginç bir fırsat olarak kendini tanıttı. Marka tanıtımı ve güçlenmesinin yanısıra müşterisinin yaptığı her türlü alışverişten özel hediyeler kazamasına olanak sağlayacak olan sistem birkaç arkadaşın birleşerek ortaya koyduğu birikim ile hayata geçiyor.

Facebook’a benzer bir yapısı olan SocialStock, her kullanıcının kendine özel hesaplarında birikimlerini sergileyebileceği, bir yandan sevdiği marka ve ürünün reklamını yaparken, bir yandan da sanal bir ticaret girişimi gerçekleştirmesini sağlayacak. Örneğin Foursquare’de yaptığımız check-in işlemi, bu sistemde size sanal birikim (para) olarak geri dönecek. Yaptığınız alışverişler, ilgili mağazayı ziyaret sıklığınız, yaptığınız paylaşımlar, tavsiye ve eleştiriler SocialStock’ta hesabınıza işleyecek.

Birikiminizin belli kısımları ile örneğin bir kahve dükkanı zincirinden ücretsiz kahveler içebilecek ya da benzeri bir markadan çok özel hediyeler alacaksınız. Marka ve müşterinin karşılıklı kazancına yönelik olan bu sistem şayet sponsorunu bulursa sosyal medya ilginç bir üyeye kavuşacak gibi.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir