Anasayfa » ALINTI » Edebiyatın Sanal Hali: Widbook
Edebiyatın Sanal Hali: Widbook

Edebiyatın Sanal Hali: Widbook

Edebiyatın Sanal Hali: WidbookSanal diyarın yavaş yavaş gerçek yaşımın bazı zevklerinden kopardığı söylense de, hatta yer yer bu tespiti haklı çıkaracak örneklere de rastlasak da, bazı projeler bunun tam tersine işlemesi için gayret gösterebiliyor. Nasıl videolarınızı paylaşabildiğiniz YouTube gibi hizmetler sözkonusu ise, şimdi de edebiyat çalışmalarınızı diğer kimselerin beğenisine sunabileceksiniz.

Widbook adlı sosyal paylaşım ağı edebiyat aşıkları ve yazarları bir araya getiren bir platform. Bunun haricinde sizin üzerinde çalıştığınız bazı metinleri paylaşabileceğiniz, fikir alıp, başka yazar adayları ile ortaklaşa kalem oynatabileceğiniz orijinal bir fikrin neticesi.

Yazdığınız eserleri ya da belli bölümlerini Facebook, Google+ ve Twitter gibi mecralarda yayınlayabilmenize izin veren sistem sadece basit bir kayıt işleminin ardından her türlü özelliği ile sizi bekliyor. Beta aşaması devam eden Widbook, istediğiniz türlerdeki edebiyat eserleri için de kategorizasyon yapmanıza yardım ediyor.

Bu harikulade projeye katılmak için buraya tıklamanız yeterli.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir