Anasayfa » ALINTI » Facebook, E-posta Adreslerini Değiştiriyor
Facebook, E-posta Adreslerini Değiştiriyor

Facebook, E-posta Adreslerini Değiştiriyor

Facebook, E-posta Adreslerini DeğiştiriyorSosyal paylaşım ağı Facebook, kullanıcılarının birincil olarak atadıkları ve arkadaşlarının görmesini tercih ettiği e-posta adreslerini değiştirmeye başladı. @yahoo.com,  @gmail.com ya da benzeri uzantılara sahip olan adresler “@facebook.com” olarak otomatikman değişime uğradı.

Geçtiğimiz Nisan ayında Timeline ile birlikte gelen bu yenilik(!) çoğu Facebook kullanıcısının haberi dahi olmadan gerçekleşti. Yeni uzantıya sahip adrese yollanan postalar ise direk olarak kullanıcının Facebook Mesajlar sekmesine yönlendiriliyor. “Diğer Mesajlar” gibi çoğu üyenin varlığından haberdar olmadığı kutuya da düşebilen postalar, sırf bu sebepten bile sıkıntı yaratma potansiyeline sahip görünüyor.

İstediğiniz adresi, @facebook.com uzantılı olan ile değiştirmek için profil sayfanıza girerek, Hakkında kısmından “E-Posta adresi” sekmesi sayesinde isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir