Anasayfa » ALINTI » Facebook Sayfalara 5 Farklı Yönetici Geldi
Facebook Sayfalara 5 Farklı Yönetici Geldi

Facebook Sayfalara 5 Farklı Yönetici Geldi

Facebook Sayfalara 5 Farklı Yönetici GeldiYönetici, İçerik Yetkilisi, Moderatör, Reklam Veren ve İstatistik Analisti görev tanımlarıyla birlikte 5 farklı yönetici facebook sayfalarına eklendi. 

Facebook Sayfalara 5 Farklı Yönetici Geldi

Görev tanımları şu şekilde;

Yönetici: Yönetici görevlerini yönetebilir, Sayfanın adıyla mesaj gönderebilir ve paylaşımda bulunabilir, reklam oluşturabilir ve istatistikleri görebilir.

İçerik Yöneticisi: Sayfayı düzenleyebilir, Sayfanın adıyla mesaj gönderebilir ve paylaşımda bulunabilir, reklam oluşturabilir ve istatistikleri görebilir.

Moderatör: Sayfadaki yorumları yanıtlayabilir ve silebilir, Sayfanın adıyla mesaj gönderebilir, reklam oluşturabilir ve istatistikleri görebilir.

Reklam Veren: Reklam oluşturabilir ve istatistikleri görebilir.

İstatistik Analisti: İstatistikleri görebilir.

Facebook yaptığı bu son yenilikle facebook sayfalarına ayrı bir ciddiyet katıyor ve sayfa adminliği işini biraz daha prestijli hale getiriyor diyebiliriz. Öte yandan 5 farklı yetkilendirme ile marka sayfalarını yöneten sayfa adminleri ve ajanslar için sayfa yönetmek biraz daha kolaylaşmış oldu.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

Aytaç Mestçi, Dijital Evrim Teknoloji Platformu’na Katıldı

Aytaç Mestçi, Dijital Evrim Teknoloji Platformu’na Katıldı

MarkeFront Genel Müdürü Aytaç Mestçi, 25 Mayıs’ta gerçekleşen Dijital Evrim Teknoloji Platformu’nda “Online İtibar ve ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir