Anasayfa » ALINTI » Facebook Sayfalara 5 Farklı Yönetici Geldi
Facebook Sayfalara 5 Farklı Yönetici Geldi

Facebook Sayfalara 5 Farklı Yönetici Geldi

Facebook Sayfalara 5 Farklı Yönetici GeldiYönetici, İçerik Yetkilisi, Moderatör, Reklam Veren ve İstatistik Analisti görev tanımlarıyla birlikte 5 farklı yönetici facebook sayfalarına eklendi. 

Facebook Sayfalara 5 Farklı Yönetici Geldi

Görev tanımları şu şekilde;

Yönetici: Yönetici görevlerini yönetebilir, Sayfanın adıyla mesaj gönderebilir ve paylaşımda bulunabilir, reklam oluşturabilir ve istatistikleri görebilir.

İçerik Yöneticisi: Sayfayı düzenleyebilir, Sayfanın adıyla mesaj gönderebilir ve paylaşımda bulunabilir, reklam oluşturabilir ve istatistikleri görebilir.

Moderatör: Sayfadaki yorumları yanıtlayabilir ve silebilir, Sayfanın adıyla mesaj gönderebilir, reklam oluşturabilir ve istatistikleri görebilir.

Reklam Veren: Reklam oluşturabilir ve istatistikleri görebilir.

İstatistik Analisti: İstatistikleri görebilir.

Facebook yaptığı bu son yenilikle facebook sayfalarına ayrı bir ciddiyet katıyor ve sayfa adminliği işini biraz daha prestijli hale getiriyor diyebiliriz. Öte yandan 5 farklı yetkilendirme ile marka sayfalarını yöneten sayfa adminleri ve ajanslar için sayfa yönetmek biraz daha kolaylaşmış oldu.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront - Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

MarkeFront – Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

Aytaç Mestçi tarafından verilen Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi, 4 Kasım’da MarkeFront – MarkeSchool’da gerçekleşti. Sosyal ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir