Anasayfa » ALINTI » Facebook’ta 80’ler Zaman Tüneli
Facebook'ta 80'ler Zaman Tüneli

Facebook’ta 80’ler Zaman Tüneli

Facebook'ta 80'ler Zaman TüneliDijital ajans Krombera tarafından Facebook’ta hayata geçirilen, facebook.com/80lerzamantuneli adresinden ulaşılabilen 80’ler Zaman Tüneli, 80’li yılları eğlenceli bir şekilde hatırlamayı sağlıyor.

Dünyaya ve Türkiye’ye damgasını vuran kişi ve olayları kronolojik olarak gösteren 80’ler Zaman Tüneli, Facebook’un bir süre önce hayata geçirdiği Zaman Tüneli uygulamasının getirdiği tüm avantajları sonuna kadar kullanıyor.

“Dünya tarihinin en garip 10 yılıydı ve biz onu hâlâ unutamadık!” mottosuna sahip 80’ler Zaman Tüneli, başta 80’lerde çocuk olmanın nasıl bir duygu olduğunu çok iyi bilenler olmak üzere, o yılları yaşamış ya da büyüklerinden dinlemekle yetinmiş herkesin büyük ilgisini çekecek bir içeriğe sahip.

1 Ocak 1980 tarihi ile başlayan 80’ler Zaman Tüneli’nde, Chuck Norris’ten Michael Jackson’a, Dallas’tan Geleceğe Dönüş’e, TRT 2’nin yayın hayatına başlamasından ilk Apple Macintosh’un piyasaya sunulmasına kadar, dönemle ilgili pek çok içeriğe erişilebiliyor.

Görsel açıdan da oldukça dikkat çekici bir yapıya sahip 80’ler Zaman Tüneli’ne tüm Facebook kullanıcıları katkıda bulunabiliyor.

Kullanıcıların sayfada yer alan içerik ekleme formu aracılığıyla gönderdikleri içerikler, Krombera tarafından onaylandıktan sonra yayına alınıyor.

Güncellemeleri takip etmek için sayfayı ‘Beğen’menin yeterli olduğu 80’ler Zaman Tüneli’ne facebook.com/80lerzamantuneli adresinden ulaşılabiliyor.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir