Anasayfa » ALINTI » Facebook’tan Olimpiyatlara Özel Sayfa
Facebook'tan Olimpiyatlara Özel Sayfa

Facebook’tan Olimpiyatlara Özel Sayfa

Facebook'tan Olimpiyatlara Özel Sayfa2012 Olimpiyat oyunları bu yaz İngiltere‘nin başkenti Londra‘da düzenlenecek. Her 4 yılda bir yapılan Olimpiyat oyunları birçok dalda sporcuların bir ay boyunca madalya için mücadele etmelerini gözler önüne serecek. Geçtiğimiz ay NBC ve YouTube işbirliğiyle 302 Olimpiyat etkinliğinin YouTube üzerinden yayımlanacağı açıklanmıştı.

Bugünkü haberimiz ise Facebook ile ilgili. Facebook, resmi Olimpiyat sayfasını hizmete sundu. Özel olarak hazırlanan Olimpiyat sayfasında sporcular, takımlar ve spor dalları hakkında bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca Facebook‘un klasik özelliği olan beğeni tıklayarak beğendiğiniz sporcuyu ya da takımları destekleyebilirsiniz.

Olimpiyat için hazırlanan portal niteliğindeki bu sayfa aslında tüm sporcu, takım ve dalların sayfalarının linklerinin güzel bir görsel ile birlikte toplanmış hali diyebiliriz.

Facebook‘un özel olarak hazırladığı sayfaya girdiğimizde sporcular kategorisinin altında Güreş Milli Takım Kaptanı Nazmi Avluca ilk sırada yer alıyordu. Haliyle biz de hemen beğeni tıklayarak sporcumuza destek olduk. Siz de bu sayfaları gezerek beğendiğiniz sporcuları beğenebilirsiniz.

Buraya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir