Anasayfa » ALINTI » Tarantino’nun Son Filmi, Sosyal Medya ile Merhaba Dedi
Tarantino'nun Son Filmi, Sosyal Medya ile Merhaba Dedi

Tarantino’nun Son Filmi, Sosyal Medya ile Merhaba Dedi

Tarantino'nun Son Filmi, Sosyal Medya ile Merhaba DediAykırı üslubu ve sinema sanatına olan aşkı ile tanınan ünlü yönetmen Quentin Tarantino’nun son filmi için ilk resmi fragman görücüye çıktı. Eski bir yapımın yeniden çevirim versiyonu olan Django Unchained, Jamie Foxx, Leonardo DiCaprio, Christoph Waltz, Kerry Washington, Don Johnson ve Samuel L. Jackson gibi kalburüstü oyunculardan oluşan bir kadroya da sahip.

Noel döneminde vizyona girecek olan yapımın tanıtımı ise, sosyal medyanın gücünü arkasına alarak gerçekleştirilmeye başlandı. Fandango adlı bir web sitesi ile yapılan anlaşma sonrasında, sitenin Fandango’s Fan Alerts servisine üye olanlar filme ait her tür yeni bilgiyi, herkesten önce elde edebilecek.

Django Unchained’in çıkan ilk resmi tanıtım fragmanı da, hizmete kayıt yaptırmış olan kullanıcılara e-posta vasıtası ile ulaştırıldı. Kullanıcılar kendilerine gelen e-postayı açarak, verilen özel link sayesinde fragmanı izleme şansına erişti.
Öte yandan bir süre sonra Facebook üzerinden de beğeniye sunulan görüntüler, toplamda 12.000 tekil kullanıcı tarafından izlendi.

Son olarak Eonline.com, Movies.com, G4TV.com, Xfinity.com/TV ile FEARnet.com’da bu sanal tanıtım kampanyasında yerlerini aldılar.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir