Anasayfa » ALINTI » Yeni Angry Bird’ümüz Hayırlı Olsun: Space Eagle
Yeni Angry Bird'ümüz Hayırlı Olsun: Space Eagle

Yeni Angry Bird’ümüz Hayırlı Olsun: Space Eagle

Yeni Angry Bird'ümüz Hayırlı Olsun: Space EagleOrtalığı birbirine katan kızgın kuşların çılgın indirme rakamlarını görünce, hepimizin dudağı uçuklamıştı resmen. Bir anda milyonlarca kez indirilen oyuna, yavaş yavaş da olsa çeşitli yenilikler ve bölümler ekleniyor.

Angry Birds: Space’e yeni eklenecek olan bölümlerle beraber, yeni bir kuş da geliyor. Space Eagle adındaki bu kuş, sıkışıp kaldığınız bölümlerde daha sağlam bir darbe yaratarak bölümlerde kolaylık sağlıyor. Fakat bu hizmet, maalesef ücretsiz değil. 20 tane Space Eagle 0.99 dolara satılıyorken, 980 tane Space Eagle alıp kaos yaratmak istiyorsanız 19.99 dolar ödemeniz gerekiyor.

100 milyon kişi tarafından indirilen oyuna böyle basit bir şey eklemek, %1 başarı sağlarsa bile 1 milyon dolarlık bir gelir sağlayacaktır. Bundan bir buçuk – iki sene önce batmakta olan bir firma için fazlasıyla iyi bir para. Ne dersiniz?

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

Aytaç Mestçi, Dijital Evrim Teknoloji Platformu’na Katıldı

Aytaç Mestçi, Dijital Evrim Teknoloji Platformu’na Katıldı

MarkeFront Genel Müdürü Aytaç Mestçi, 25 Mayıs’ta gerçekleşen Dijital Evrim Teknoloji Platformu’nda “Online İtibar ve ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir