Anasayfa » ALINTI » Beklenen Oyun Sonunda Geldi!
Beklenen Oyun Sonunda Geldi!

Beklenen Oyun Sonunda Geldi!

Beklenen Oyun Sonunda Geldi!Angry Birds ile hiç kimsenin beklemediği kadar büyük bir başarı ve para kazanan Rovio, yeni oyunu Amazing Alex‘i sonunda Apple App Store ve Android Google Play üzerinden indirilmeye sundu.

Kısa bir süre önce  Casey’s Contraptions isimli oyunu satına alan Rovio, bu oyunu biraz daha geliştirerek oluşturduğu Amazing Alex isimli yeni oyunu ile kendini ispatlamayı amaçlıyor. Angry Birds ile zaten büyük paralar kazanan ve kazanmaya da devam edecek gibi görünen şirket, Amazing Alex ile, “tek oyunluk şirket” damgasını yemekten kurtulmak istiyor aslında.

Amazing Alex, eşyaların yerlerini değiştirerek size verilen görevleri tamamlamanızın gerektiği bir “puzzle” oyunu. Örneğin sizden bir topu ekranın bir tarafından diğer tarafına taşımanız isteniyor ve bunu yapmak için eşyalardan yardım almanız gerekiyor.

Aslında Cut the Rope ile benzer mantığa sahip olan Amazing Alex gibi çok sayıda oyun, uygulama marketlerinde cirit atıyor. Amazing Alex’in bu oyunlaru geride bırakıp Angry Birds gibi bir fenomen olup olamayacağını şimdiden kestirmek zor. Ancak Angry Birds’ün başarısının orijinal fikrinden geldiği kesin. Bu yüzden çok da orijinal bir şeyler sunmayan Amazing Alex için işlerin çok kolay olmayacağını söyleyebiliriz.

Amazing Alex, şu anda Android kullanıcıları için, Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. iPhone iPad sahipleri ise oyun için ücret ödemek zorunda. Oyunun PC ve Mac sürümleri de çok yakında hazır olacak.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir