Anasayfa » ALINTI » Google Artık İnsan Tacirleri Ve Uyuşturucu Kartellerini De Arayacak
Google Artık İnsan Tacirleri Ve Uyuşturucu Kartellerini De Arayacak

Google Artık İnsan Tacirleri Ve Uyuşturucu Kartellerini De Arayacak

Google Artık İnsan Tacirleri Ve Uyuşturucu Kartellerini De ArayacakHer gün onlarca kez arama motorlarını kullanıp, dünyanın tamamını elimizin altında hissediyoruz. En çok kullandığımı arama motoru da Google. Tabii arama motoru olarak yola çıkan fakat verdiği servisler kadar sorumluluk projeleriyle de adından söz ettiren bir şirket oldu Google. Daha önce temiz enerjiye yaptığı yatırımlar ve girişimlerine alıştığımız Google, bu kez tamamen farklı bir rotada hizmet verecek. Arama devi artık uyuşturucu kartelleri ve insan tacirlerini de internetin gücünü kullanarak arayacak ve bulacak.

Hindistan’da insan tacirlerinin elinden kurtarılan ve şu anda Birleşmiş Milletler’de danışman olarak yer alan Rani Hong ”Google, dünyada bu konuya el atabilecek en önemli şirket. Çok güçlüler ve ellerinde bu işi yapabilecekleri çok güçlü araçlar var” diyerek şirkete olan güvenini gösterdi.

Birleşmiş milletler çatısı altında bu hafta Dublin, İrlanda’da yapılacan olan toplantıya 66 eski uyuşturucu karteli üyesi ve insan tacirlerinden kurtulabilmiş kişiler katılacaklar.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir