Anasayfa » ALINTI » Android ve iPhone İçin Facebook Messenger’a Emoji Desteği Ve En Son Müsait Olunan Zaman Göstergesi
Android ve iPhone İçin Facebook Messenger'a Emoji Desteği Ve En Son Müsait Olunan Zaman Göster

Android ve iPhone İçin Facebook Messenger’a Emoji Desteği Ve En Son Müsait Olunan Zaman Göstergesi

Android ve iPhone İçin Facebook Messenger'a Emoji Desteği Ve En Son Müsait Olunan Zaman GösterYeni versiyonla birlikte emoji desteği eklenirken, bir arkadaşın Zaman Tüneline tek bir tıklatmayla erişim fırsatı da sunulmaya başlandı. Bunun yanı sıra “yeni mesaj” bildirim sesi değiştirildi ve bir arkadaşın adının hemen altında, onun en son Messenger üzerinde ne zaman mevcut olduğunu gösteren özel bir gösterge eklendi.

Android ve iPhone için Facebook Messenger 1.9 güncellemesi çok geniş kapsamlı bir güncelleme olmasa da, sosyal ağ şirketinin belirli bir amaca odaklanmış uygulamalarını düzenli bir şekilde ve sık aralıklarla güncellemeye bağlı kaldığını göstermesi açısından önemli sayılır. Ayrıca bu güncelleme Messenger’ın ana Facebook uygulamasına doğrudan entegre edildiği ilk sürüm olma özelliğini de taşıyor. Bir arkadaşın adına dokunduğunuzda Facebook’un ana uygulamasına yönlendiriliyor ve o kişinin Zaman Tünelini görüyorsunuz. Bu arada Facebook’un yenilenmiş iOS uygulaması da Messenger’ın tüm kod veri tabanını bünyesinde barındırıyor, ancak o uygulamanın yeni özellikleri bir sonraki güncellemeye kadar almayacağı beliriliyor. Bu arada Facebook’un Android uygulamasına dün gelen güncellemeyle birlikte emoji desteği eklenmişti.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir