Anasayfa » ALINTI » “Bebekleri Engelleyen” Facebook Uygulaması
“Bebekleri Engelleyen” Facebook Uygulaması

“Bebekleri Engelleyen” Facebook Uygulaması

“Bebekleri Engelleyen” Facebook UygulamasıFacebook sayfasında bebek fotoğrafı görmek istemeyenler onun yerine kedi, köpek resmi görecek. Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde arkadaşlarının yüklediği binlerce bebek fotoğrafı görmek istemeyen kullanıcılar artık Google Chrome’un uzantısı olan yeni uygulama sayesinde bu sıkıntılarından kurtuluyor.

“Unbaby.me” adlı uygulamayı yükleyen kullanıcılar listelerindeki kişilerin paylaştığı bebek fotoğraflarını “haber kaynağı” bölümünde görmeyecek.

“Yürümeyi yeni öğrendi, o kadar tatlı ki” gibi anahtar kelimeleri sisteme tanıtan kullanıcılar bebeklerin fotoğrafları yerine kendi seçtikleri farklı fotoğrafları sayfalarında görebilecek.

New York’taki bir internet şirketi tarafından geliştirilen uygulamanın yaratıcılarından Yvonne Cheng Los Angeles Times gazetesine yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Ben şahsen bebeklerden nefret eden biri değilim. Hatta bebekleri severim. Sadece bebek fotoğraflarına bakmaktan yoruluyorum.”

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

Aytaç Mestçi, Dijital Evrim Teknoloji Platformu’na Katıldı

Aytaç Mestçi, Dijital Evrim Teknoloji Platformu’na Katıldı

MarkeFront Genel Müdürü Aytaç Mestçi, 25 Mayıs’ta gerçekleşen Dijital Evrim Teknoloji Platformu’nda “Online İtibar ve ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir