Anasayfa » ALINTI » Facebook Durum Güncellemeleri İçin de Düzenleme Özelliğinin Gelebileceğinin İpucunu Verdi
Facebook Durum Güncellemeleri İçin de Düzenleme Özelliğinin Gelebileceğinin İpucunu Verdi

Facebook Durum Güncellemeleri İçin de Düzenleme Özelliğinin Gelebileceğinin İpucunu Verdi

Facebook Durum Güncellemeleri İçin de Düzenleme Özelliğinin Gelebileceğinin İpucunu VerdiBu özelliğin devreye sokulmasının ardından birçok kişinin aklına ise bu düzenleme özelliğinin durum güncellemelerinin kendisine de getirilemeyeceği sorusu gelmişti. Bir gazetecilik konferansında konuşan Facebook’un ürün müdürlerinden Vadim Lavrusik, beklenen bu özelliğin de pek yakında devreye girebileceğine dair bazı ipuçları verdi.

Yorum düzenleme özelliği hakkında konuşan Lavrusik, sıradaki hamlenin ne olduğunu birçok kişinin tahmin edebileceğini dile getirdi. Lavrusik, özelliğin kullanıma sunulacağını direkt olarak doğrulamaktan ise kaçındı. LA Times’a konuşan Lavrusik, Facebook’un kullanıcıların ne yapmaya çalıştığını gördüğünü ve kullanıcılarının işini kolaylaştıracak özellikleri devreye soktuğunu ifade etti. Facebook’un durum güncellemelerine de düzenleme seçeneğini getirmesi durumunda yorum düzenleme özelliğinde kullandığı bazı özellikleri birebir kullanması bekleniyor. Bu özellikler arasında akla ilk gelen ise, düzenlenmiş versiyon yanı sıra orijinal versiyona da ulaşma imkanı. Bu tarihçenin tutulması durumunda bir Facebook kullanıcısının durum güncellemeleri üstünden arkadaşlarının  kafasını karıştırması biraz daha zor hale gelecek.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront - Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

MarkeFront – Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

Aytaç Mestçi tarafından verilen Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi, 4 Kasım’da MarkeFront – MarkeSchool’da gerçekleşti. Sosyal ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir