Anasayfa » ALINTI » Facebook Sohbet Nedir?
Facebook Sohbet Nedir?

Facebook Sohbet Nedir?

Facebook Sohbet Nedir?Hatta durum o kadar vahim ki, Microsoft’un bir hizmeti olan “Windows Live Messenger” kullanımı %60 oranında azaldı. İnsanlar artık MSN üzerinden sohbet etmektense, Facebook üzerinden sohbet etmeyi tercih ediyorlar.
MSN için ayrı bir program kurmak, Hotmail hesabı açmak gerekirken, Facebook’ta sadece kendi hesabınıza bağlanmanız yeterli oluyor. Sağ alt kısımda gördüğümüz bu sohbet kısmı, çevrimiçi olan kişileri gösteriyor hatta sistem gerektiğinden fazla sık görüştüğünüz kişileri üst sıralara taşıyarak size yardımcı oluyor. Bu yapay zekâ sisteminin bir parçasıdır. Daha öncede dediğim gibi Facebook MSN kullanımını sadece 4 senede %60 oranında azaltmış durumda.
Facebook üzerinden MSN’de yapabildiğiniz her şeyi yapabiliyorsunuz. Yazışabiliyor, smile gönderebiliyor, dosya aktarabiliyor ve hatta kamera bile açabiliyorsunuz. Facebook tüm bu sohbet hizmetlerini verince maalesef, diğer sitelerin ya da programların kullanılmaması da kaçınılmaz hale geliyor. Bu yıl yapılan yeni bir program ile Facebook hesabınıza bağlanmadan direk olarak bilgisayarından sohbete bağlanabiliyorsunuz. Hatta istenirse cep telefonundan bile bu hizmet alınabiliyor.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir