Anasayfa » ALINTI » Facebook’un En Yaşlı Üyesi Zuckerberg’le Buluştu
Facebook'un En Yaşlı Üyesi Zuckerberg'le Buluştu

Facebook’un En Yaşlı Üyesi Zuckerberg’le Buluştu

Facebook'un En Yaşlı Üyesi Zuckerberg'le BuluştuFacebook’un 955 milyon kullanıcısı bulunuyor. Sanıldığı gibi bu kullanıcıların hepsi 20’ler civarındaki gençlerden oluşmuyor. Facebook kullanıcılarının demografik özelliklerine bakıldığında son iki yıldır 55 yaş ve üzerindeki kadın kullanıcıların sayısında da artış yaşandığı gözleniyor.

Peki Facebook’un en yaşlı kullanıcısı kim. Bu sorunun cevabını Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg verdi. Üstelik vermekle kalmadı 101 yaşında olan ve şu anki en yaşlı Facebook kullanıcısı olan Florence Detlor’u Facebook’un merkez binasında konuk etti.

Detlor aynı zamanda Facebook’un merkez binasını ziyaret eden en yaşlı kişi de oldu.

Mark Zuckerberg, Florence Detlor ve Sheryl Sandberg’in birlikte çektirdikleri fotoğraf, Facebook COO’su Sandberg’in zaman tüneline postalandı.

Sandberg fotoğrafın altına “Florence Detlor’la tanışmaktan onur duydum. Ki o 101 yaşında ve en yaşlı Facebook kullanıcısı. Teşekkürler bizi ziyaret ettiğin için Florence” yazdı.

5 binden fazla beğeni alan fotoğrafa gelen yorumlarda 102 ve 103 yaşlarında olduklarını iddia eden başka Facebook kullanıcıları da olmadı değil.

Facebook'un En Yaşlı Üyesi Zuckerberg'le Buluştu

 

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.