Anasayfa » ALINTI » Facebook’un Memnun Olmadığı Bu Özelliğini Artık Kaldırın!
Facebook'un Memnun Olmadığı Bu Özelliğini Artık Kaldırın!

Facebook’un Memnun Olmadığı Bu Özelliğini Artık Kaldırın!

Facebook'un Memnun Olmadığı Bu Özelliğini Artık Kaldırın!Facebook mesajlarınızda mesajları okuyup görmezden geldiğiniz zamanları hatırlıyor musunuz? Son zamanlarda çıkan bir özellik olan “görüldü” uyarısından bir çok kullanıcı şikayetçi. Çünkü artık ister istemez görmezden gelinen mesajların sonu geldi.
Neyse ki Facebook bu sorununuzu çözebilecek bir kapı aralıyor. Tarayıcı eklentisi olarak karşımıza çıkan bu özelliğin adı Chat Undetected ve Crossrider tarafından geliştirildi. Chrome, Firefox ve Internet Explorer’ı kapsayan bu eklenti sayesinde artık “görüldü” uyarısından çıkan problemlere son verin.

Facebook'un Memnun Olmadığı Bu Özelliğini Artık Kaldırın!

Eklentiyi indirmek için bu web sitesini ziyaret etmeniz ve adımları izlemeniz yeterli olacak. Eklentiyi kurduktan sonra okuduğunuz Facebook mesajlarına cevap vermek zorunda hissetmeniz gerekmeyecek. Ancak unutmayın Android cihazınızdan ya da iPhone‘unuzdan okuduğunuz mesajlar için geçerli olmayacak.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir