Anasayfa » ALINTI » Instagram’a Karşı Atak: Normalize
Instagram'a Karşı Atak: Normalize

Instagram’a Karşı Atak: Normalize

Instagram'a Karşı Atak: NormalizeFotoğrafı orijinal haline geri döndürmenin çaresi ise bu anti-Instagram uygulaması Normalize’ı kullanmak.

Instagrammobil fotoğrafçılığa yeni bir soluk getirmeyi başarmıştı. Sahip olduğu fotoğraf filtreleri ile birlikte, kullanıcıların pek çok fotoğrafını filtreledi ve bu sosyal ağ, milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başardı.

Geri dönüş yok

Instagram’da bir fotoğrafı filtreledikten sonra, orijinalinden ayrı olarak kaydedilmesini istemediğiniz takdirde, fotoğrafı üzerine yazıyor ve hemtelefon hafızanızda, hem de Instagram hesabınızda o fotoğrafın filtrelenmiş halini görüyorsunuz. Bu durumun geri dönüşü de yok.

Hal böyle olunca, bazı firmalar buradaki ihtiyacı keşfetmişler ve Instagram’la çekilmiş fotoğrafları filtreden ayıran bir sistem geliştirerek bunu bir uygulama haline getirmişler. Uygulamanın adı ise Normalize. Fakat bizler onu bir Anti Instagram olarak nitelendirebiliriz.

Normalize‘ı 0.99$ karşılığında, iTunes üzerinden indirebilirsiniz.

 

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront - Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

MarkeFront – Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi 4 Kasım’da Yapıldı

Aytaç Mestçi tarafından verilen Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi, 4 Kasım’da MarkeFront – MarkeSchool’da gerçekleşti. Sosyal ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir