Anasayfa » içerik » Mustafa Sandal, P&G Türkiye Facebook Sayfasında Canlı Konser Veriyor
Mustafa Sandal, P&G Türkiye Facebook Sayfasında Canlı Konser Veriyor

Mustafa Sandal, P&G Türkiye Facebook Sayfasında Canlı Konser Veriyor

 

 

Olimpiyat Elçisi Mustafa Sandal, sporcu annelerine ithafen bestelediği “Teşekkürler Anne” şarkısını ilk kez Facebook’ta seslendiriyor. Londra 2012 Olimpiyat Oyunları global sponsoru Procter&Gamble (P&G), Türkiye’deki Facebook sayfasında Mustafa Sandal’ın yeni şarkılarını seslendireceği mini akustik konser düzenliyor.

Mustafa Sandal, P&G Türkiye Facebook Sayfasında Canlı Konser Veriyor

Türkiye’nin Olimpiyat Elçisi Mustafa Sandal’ın P&G için özel olarak bestelediği “Teşekkürler Anne” adlı Olimpiyat şarkısını da söyleyeceği konser, 13 Ağustos 2012’de saat 22:00’da P&G Türkiye Facebook sayfasından canlı olarak yayınlanacak.

Mustafa Sandal, Olimpiyat şarkısını ilk kez Facebook’ta canlı söyleyecek.

Çocukları spor ve Olimpiyat Oyunları ruhu ile buluşturmak için kurulan Rüya Takım’a katılarak P&G Türkiye’nin “Teşekkürler Anne” projesine destek veren Olimpiyat Elçisi Mustafa Sandal, proje için özel olarak bestelediği “Teşekkürler Anne” şarkısını ilk kez bu konserde seslendirecek. Sporcu annelerine ithafen bestelenen ve gençleri spor yapmaya davet eden “Teşekkürler Anne” şarkısının video klibi de önümüzdeki günlerde yayına girecek.

P&G Türkiye Facebook sayfasında Olimpiyat Oyunları ile ilgili sorulara doğru yanıt verenler arasında yapılan çekilişle belirlenen 10 şanslı kişi ise konseri stüdyoda izleme şansı bulacak.

Mustafa Sandal ile önce özel bir akşam yemeği yiyecek olan 10 kişi, ardından konser alanına geçerek sanatçının yeni albümünün şarkılarını canlı olarak dinleyecekler. P&G Türkiye çalışanlarının da katılacağı akustik konserde, sanatçı hayranları ile özel fotoğraflar çektirip, çeşitli hediyeler sunacak.

Mustafa Sandal, P&G Türkiye Facebook Sayfasında Canlı Konser Veriyor

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

İlk Meetup+ Teknoloji Buluşması Gerçekleşti

Türkiye’de Bulut Bilişim’in lideri olan PlusClouds tarafından gerçekleşen MeetUp+ etkinliği, Türkiye’de teknoloji alanında yaşanan gelişmelere ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir