Anasayfa » ALINTI » Outlook.com İki Haftada 10 Milyon Kullanıcıya Ulaştı
Outlook.com İki Haftada 10 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Outlook.com İki Haftada 10 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Outlook.com İki Haftada 10 Milyon Kullanıcıya UlaştıMicrosoft’un bundan yaklaşık 2 hafta önce markalaşma ve kurumsallaşma çalışmaları nedeniyle 1996 yılında kurulan Hotmail’in yerine getirdiği ücretsiz e-posta servisi Outlook.com şu ana kadar oldukça başarılı bir grafik sergilemiş durumda. Bundan iki hafta önce duyurulmasının ardından henüz 1 gün geçmişken 1 milyon kullanıcı barajını aşan Outlook.com, iki hafta gibi bir sürede de 10 milyon kullanıcı barajını aşmayı başardı.

Windows 8 tarzı sade ve hoş bir tasarım ile kullanıcıların beğenisini toplayan Outlook.com’un bu kadar hızlı kullanıcı çekmesindeki asıl sebep olarak ise, diğer e-posta servislerini kullanan kullanıcıların Outlook.com’da kendi ad ve soyadları ile bir hesap almasının payı büyük olarak görülüyor.

Şu ana kadar Microsoft için herşey iyi gitmiş gibi görülüyor. Bakalım Outlook.com bu yükselişini daha ne kadar sürdürebilecek. Ayrıca siz de kendi ad ve soyadınız ile bir Outlook.com hesabı almak isterseniz buraya tıklayın.

 

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.