Anasayfa » ALINTI » Outlook.com Ve Gmail Karşı Karşıya
Outlook.com Ve Gmail Karşı Karşıya

Outlook.com Ve Gmail Karşı Karşıya

Outlook.com Ve Gmail Karşı KarşıyaMicrosoft, geçtiğimiz hafta oldukça güçlü özelliklerle gelen yeni web tabanlı e-posta hizmeti Outlook.com’u tanıttı.Peki Outlook.com, sunduğu özelliklerle Google’ın ücretsiz e-posta hizmeti olan Gmail‘in karşısında neler yapabiliyor? İki hizmetin en önemli işlevlerini sizler için karşılaştırdık.

Arayüz

Outlook, Gmail’den çok farklı olmasa da biraz daha basit bir kullanıcı arayüzü sunuyor.

Outlook.com Ve Gmail Karşı Karşıya

Outlook temiz, e-posta’lara odaklanan bir arayüze sahip: Outlook’u açtığınızda hesabınızdaki e-postalardan başka hiçbir şeyle karşılaşmıyorsunuz. Yan tarafta reklamlar gösterilse de, Gmail’e ve Hotmail’e göre çok daha temiz bir arayüz sunuluyor. Reklamların gelen kutunuzdaki kelimelere göre olmaması da bir avantaj.

Gmail’in arayüzü ise Google’a odaklanıyor: Gmail’in arayüzünü çoğumuz yakından tanıyoruz. Ana sayfada üst tarafta kişiselleştirilmiş reklamlar gösteriliyor. Mesajlarımızın içerisinde de bir çubuk yoluyla reklamlar gösteriliyor. Yan tarafta bir sohbet bölmesi, üstte ise bir Google çubuğu yer alıyor.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

2 yorum

  1. Üzgünüm ama çok boş bir haber olmuş. Başlık ve içerik birbirini tutmadığı gibi içerik tek başına da çok anlamlı olmamış…

  2. Merhaba,

    Bu içerik chip.com’un 06.08.2012 tarihli haberidir. İlgili habere başlığın altındaki yazar kısmından ulaşabilirsiniz.

    İlginiz için teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir