Anasayfa » ALINTI » Açığını Bulana Ödül!
Açığını Bulana Ödül

Açığını Bulana Ödül!

Açığını Bulana ÖdülÖdülün boyutu ise tehlikenin ciddiyetine göre değişiyor.

‘Hata avı programı’ olarak isimlendirilen uygulama yandex.ru, yandex.com, yandex.com.tr, yandex.kz, yandex.ua, yandex.st, .ya.ru ve moikrug.ru gibi ”Yandeks” sitelerindeki servislerde ve ayrıca ”Haritalar”, ”Navigatör”, ”Müzik”, ”Taksi”, ”Posta”, ”Market”, ”Metro”, ”Fotoğraflar”, ”Tramvaylar” ve iOS ve Android için ”Disk” mobil uygulamalarda hata aranmasını öneriyor.

Yandex 2011 yılında da benzer bir program başlatmıştı. O zaman bulunan ‘açıklar’ için ödülün miktarı beş bin dolardı. Ancak ödül sadece bir katılımcıya veriliyordu. Şu anki program, 2011 yılında yapılan yarışmadan farklı olarak uzun süreli olacak ve birden fazla kişiye verilecek.

Sitedeki açıkları bildiren kullanıcıları ödüllendirme uygulaması birçok internet şirketi tarafından yapılıyor. Örnek olarak Google, sitesindeki ‘açık’ noktaların bildirenlere yüz dolardan yirmi bin dolara kadar ödül veriyor.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir