Anasayfa » ALINTI » Facebook’tan Fotoğraf Senkron Yeniliği
Facebook'tan Fotoğraf Senkron Yeniliği

Facebook’tan Fotoğraf Senkron Yeniliği

Facebook'tan Fotoğraf Senkron YeniliğiBahsi geçen yeniliğin detayları ve ilk görüntüler haberimizde.

Son yıllarda internetin göz bebeği olan, öncülüğünü Facebook ve Twitter‘ın yaptığı sosyal ağlar her geçen gün hayatımızda daha fazla yer edinmeye devam ediyor. Oluşturulan samimi ortamın yanı sıra sunulan geniş servis yelpazesi sayesinde birçok hizmeti tek adreste toplayan platformlar, tercih sıralamasında ön plana çıkmayı başarıyorlar.

Son olarak bir teknoloji konferansında açıklamalarda bulunan M.Zuckerberg, arama motoru yaptıkları yönündeki soruları kısmen doğrulayarak, insanların sorularına daha özel cevaplar verebilmek için böylesi bir çalışmanın içerisinde olduklarını bildirdi.

Diğer taraftan iOS ve BlackBerry uygulamalarını yenileyen ekip, gözle görülür orandaki hız artışları ile genel memnuniyeti sağladı. Şirket bünyesinden yapılan açıklamaya göre, şimdi de Android yazılımını güncellediğini duyuran mühendisler yoğun istek alan bir özelliği dahil ettiklerini müjdeledi.

Facebook'tan Fotoğraf Senkron Yeniliği

Buna göre -Google+ instant photo-upload ve Apple Photostream karışımı- “Fotoğraf Senkronizasyonu” denilen yenilik ile kişilerin çektikleri görseller eş zamanlı olarak Facebook profillerine yüklenecek. Özel albüm içerisinde toplanan fotoğraflar için yeni tasarım kullanılırken, kişiler sadece dilekleri içeriği arkadaşlarıyla paylaşabilecek.

Zaman Tüneli – Fotoğraflar – Sync sekmesi altında erişilebilecek özellik şu an sadece belirli kullanıcı grubu tarafından test ediliyor. İlgili fonksiyonun genele ne zaman yayılacağı hakkında ise henüz net bir bilgi yok.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.