Anasayfa » ALINTI » Google Maps, iOS İçin Hack’lendi
Google Maps, iOS İçin Hack'lendi

Google Maps, iOS İçin Hack’lendi

Google Maps, iOS İçin Hack'lendiiOS 6‘nın gelişi ile birlikte iPhone ve iPad kullanıcılarının hayatından çıkmak durumunda kalan Google Maps‘i özlemle andığımızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Zira Apple‘ın Maps uygulaması ile ilgili büyük sıkıntılar yaşanıyor ve internette uygulamaya olan tepkiler çığ gibi büyüyor.

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde sizler için Apple’ın Maps uygulamasındabulunan bazı saçmalıkları derlemiş ve galeri olarak sunmuştuk.

Eğer siz de Maps uygulamasından şikayetçiyseniz, bu haberimize oldukça sevineceksiniz. Zira iOS Hacker’ı Ryan Petrich, Twitter hesabından yayımladığı bir YouTube videosu ile Maps uygulaması üzerinde Google Maps’in görüntülerini kullanmanın bir yolunu bulduğunu açıkladı.

Birazdan izleyeceğiniz videoda da görebileceğiniz gibi çalışan uygulama Apple’ın Maps uygulaması. Fakat üzerinde Google’dan alınan görüntüler yer alıyor ve bu da Maps uygulamasının abuk subuk hatalarını tamamen ortadan kaldırıyor.

Sizleri video ile baş başa bırakmadan önce, Google’ın Maps uygulamasının iOS 6 için hazırlanıyor olabileceği dedikodularının internette dolaştığını ve gerçeğe dönüşmesini dilediğimizi belirtelim.

İşte iOS 6 üzerinde çalışan Maps ile Google Maps‘in iç içe geçmiş görüntüleri:

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir