Anasayfa » ALINTI » Stratiform İle Kendi Firefox’unuzu Düzenleyin
Stratiform İle Kendi Firefox'unuzu Düzenleyin

Stratiform İle Kendi Firefox’unuzu Düzenleyin

Stratiform İle Kendi Firefox'unuzu DüzenleyinFirefox‘dan gayet memnun olan kullanıcı topluluğunun içindeyseniz, size hak vermememiz mümkün değil. Hangi tarayıcının daha iyi olduğu küçük farklarla belirlenirken, bugün daha çok hangisinin sizin için daha iyi olduğu önem taşıyor. Bu arada, Firefox kullanıyorsanız, onu her zaman daha da iyi yapabileceğinizi biliyorsunuzdur. Stratiform işte tam burada devreye giriyor Firefox’un kişisel bir sürümünü oluşturmanıza izin veriyor.

Bir Firefox eklentisi olan Stratiform, Windows 8 stilinde bir arayüze sahip ve kullanımı oldukça kolay. İsterseniz sekmelerin sunduğu seçenekleri tek tek açıklayalım.

Styles sekmesi: Stratiform’un en harika yanı, yaptığınız değişikliği hemen görebilmeniz. Styles sekmesinde araç çubukları, simgeler ve fazlasıyla oynamanız, sekmelerin ve metin alanlarının nasıl görüneceğini değiştirmeniz mümkün. Açılır menülerden bir stil seçip Firefox’un nasıl değiştiğini hemen görebilirsiniz.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir