Anasayfa » ALINTI » Tumblr, Bir Sonraki Büyük Sanatçıyı Seçiyor
Tumblr, Bir Sonraki Büyük Sanatçıyı Seçiyor

Tumblr, Bir Sonraki Büyük Sanatçıyı Seçiyor

Tumblr, Bir Sonraki Büyük Sanatçıyı SeçiyorNew York, Londra, Paris gibi şehirlerde sanat galerilerini gezmek yerine, sanat çevresinde olanları Tumblr’dan takip etmek mümkün.

Online sanat eseri satış sitesi Artspace, blog sitesi Tumblr üzerinden dört hafta sürecek bir sanat yarışması düzenliyor. Yarışmada sanatçıların sadece eserlerini sergilemesi yeterli olmayacak, kazanmak için çalışmalarını takip edenlerin de olması gerekli. Kısacası yetenek tek başına yeterli olmayabilir, sosyal ağları kullanmayı bilen sanatçıların avantajlı olacağı ortada.

Yarışmaya katılmak isteyen sanatçıların eserlerini #NEXTArtspaceArtist etiketi ile yüklemeleri gerekli. Her hafta eserleri en çok reblog’lanan, Tumblr üzerinden beğenilen, başka sosyal ağlarda paylaşılan ya da email ile gönderilen üç kişi yarı finalist olarak seçilecek. Sona kalan 12 kişi arasında düzenlenecek başka bir yarışma en çok oyu alan 3 kişi daha seçilecek. Bu üç finalistin eserleri ise profesyonellerden oluşan bir panel tarafından değerlendirilecek ve kazanan belli olacak.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir