Anasayfa » ALINTI » Tumblr Mobil Arayüzünü Yeniledi
Tumblr Mobil Arayüzünü Yeniledi

Tumblr Mobil Arayüzünü Yeniledi

Tumblr Mobil Arayüzünü YenilediÖzellikle fotoğraf ve video gibi görsel içeriklerin daha fazla paylaşıldığı Tumblr için bu arayüz yeniliği son derece önemli. Tumblr’dan gelen açıklamaya göre arayüzün yenilenmesiyle gelen değişiklikler elbette içeriklerin daha hızlı ve kolay bir şekilde görüntülenmesine yönelik olmuş.

Ayrıca beğenilen içerikler tek tıkla Facebook ve Twitter‘da ya da e-mail yoluyla kullanıcılar tarafından paylaşılabilecek. Bunun dışında Tumblr ana akış sayfasında beğenilen bloglar tıpkı Twitter’ın Retweet mantığındaki gibi gayet kolay bir şekilde Reblog yapılabilecek.

Tumblr’ın yenilenen mobil arayüzü mobilin mantığına uygun olması bakımından kullanıcılara hızlı ve kolay bir şekilde mobil cihazlarından aradıklarını bulabilme imkanı sunuyor. Ayrıca görselliği ön plana çıkartmış olan Tumblr blog servisleri arasındaki farkını da ortaya koymuş oluyor. İçeriklerin sosyal ağlarda paylaşılması için yapılan “tek tıklık” butonlar da gayet başarılı.

Tumblr Mobil Arayüzünü Yeniledi

Twitter’ın Tumblr ile yollarını ayırmasının ardından Tumblr’ın kendini yenilediği ile ilgili gelen haberler umarım kullanıcıların da Tumblr’ın arayüzünün de gülmesine neden olur.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

Aytaç Mestçi, Dijital Evrim Teknoloji Platformu’na Katıldı

Aytaç Mestçi, Dijital Evrim Teknoloji Platformu’na Katıldı

MarkeFront Genel Müdürü Aytaç Mestçi, 25 Mayıs’ta gerçekleşen Dijital Evrim Teknoloji Platformu’nda “Online İtibar ve ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir