Anasayfa » ALINTI » Yeni Skype Sürprizlerle Geliyor
Yeni Skype Sürprizlerle Geliyor

Yeni Skype Sürprizlerle Geliyor

Yeni Skype Sürprizlerle GeliyorPeki yetkililer ne gibi sürprizlerle karşımızda olacak?

Bilgisayar kullanıcılarının internet üzerinden görsel ve sesli iletişim kurmalarını sağlayan programların en başarılı isimlerinden olan Skype, bir sonraki sürüm için yoğun çalışmasını sürdürüyor.

Sahip olduğu altyapı ve fonksiyonel özellikler bakımından rakiplerinden sıyrılarak bir adım öne çıkmayı başaran yazılım, son olarak kişilerin birbirleriyle fotoğraf paylaşmalarını sağlayan sistemi tanıtmıştı. Bu sayede daha dinamik yapıya bürünen uygulama, diğer taraftan Windows8 hazırlıklarına tam gaz devam ediyor.

Kısa süre önce ortaya çıkan ekran görüntüsü neticesinde Windows 8’inyeni tasarımı olan metro arayüzüne ayak uydurduğu görülen Skype’a dair ele geçirilen yeni kare, gelinen son durum hakkında ipuçları verdi.

İsmi açıklanmayan kaynaklardan alınan bilgiye göre Microsoft’un yeniişletim sistemine özel hazırlanan Skype adeta baştan aşağı yenilendi. Görsel anlamda radikal değişikliklere imza atan ekibin diğer taraftan video mesaj özelliği üzerinde çalıştığı iddia ediliyor.

Yeni Skype Sürprizlerle Geliyor

Aynı cep telefonlarındaki MMS mantığında işleyecek olan fonksiyon ile rehberinizdeki bağlantılarınıza görüntülü mesaj kaydedip gönderebileceksiniz. Böylelikle daha interaktif iletişim sağlanması hedefleniyor.

Özellikle mobil platformlarda geçerli olması planlanan yenilik hakkında firmadan herhangi bir açıklama gelmezken, diğer bir iddia ise online Skype’ın geleceği yönünde. Microsoft’un yeni e-posta servisi Outlook.com‘a entegre edileceği söylenen çevrimiçi servis ile video formatında mail göndermek mümkün olacak.

Bakalım program hakkında öne sürülen iddialar ne denli doğru çıkacak.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir