Anasayfa » ALINTI » Yeni YouTube iPhone Uygulaması App.Store’da
Yeni YouTube iPhone Uygulaması App.Store’da

Yeni YouTube iPhone Uygulaması App.Store’da

Yeni YouTube iPhone Uygulaması App.Store’daiPhone kullanıcılarının zaten kullanmakta olduğu ve standart olarak telefonun içerisinde yüklü olarak gelen YouTube uygulaması; firmanın kendisi tarafından değil, Apple tarafından geliştirilmiş olduğu için her zaman istenen oranda geniş video erişimi sağlayamayabiliyordu. Bu nedenle daha iyi bir YouTube deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar, m.youtube.com adresiyle Safari üzerinden uygulamaya ulaşıyordu.

Apple’ın yeni mobil işletim sistemi iOS 6’da da YouTube uygulamasının yerleşik olarak yer almayacağı bilgisi geldiğinden beri söz konusu yeni uygulama bekleniyordu.

YouTube Mobil’in Başkanı Andrey Doronichev, bir blog yazısında yeni uygulamayla birlikte on binlerce resmi müzik videosunun daha ulaşılabilir olacağını, bununla birlikte etkileyici video ve kanalların keşfedilmesi ve paylaşılmasıyla ilgili birçok yeni ve kullanışlı özelliğin ulaşılabilir olacağını dile getirdi. Şu anda iPad’lerde de kullanılabilir olan uygulamayla birlikte, iPad’ler için özel bir uygulama üzerinde çalışılmakta olduğu da gelen bilgiler arasında.

Apple’ın standart uygulamalarına özgü sistem ve arayüz nedeniyle zaman zaman ulaşılabilirlik ve paylaşımla ilgili sınırlamaların söz konusu olduğu YouTube’un, kendi resmi uygulaması ile çok daha zengin bir video deneyimi yaşatması bekleniyor.

Bugün, Google tarafından App.Store’da kullanıma sunulan uygulamaya bu linkten ulaşabilir ve indirebilirsiniz.

Yeni YouTube iPhone Uygulaması App.Store’daYeni YouTube iPhone Uygulaması App.Store’daYeni YouTube iPhone Uygulaması App.Store’da

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir