Anasayfa » ALINTI » Anonymous Bu Kez Zynga’nın Peşinde
Anonymous Bu Kez Zynga’nın Peşinde

Anonymous Bu Kez Zynga’nın Peşinde

Anonymous Bu Kez Zynga’nın PeşindeMark Pincus’un imzası ile yayınlanan bir not firmanın çalışanlarının yüzde 5’ini işten çıkartıldığını ve toplam 13 oyun için artık destek verilmeyeceğini duyurmuştu.

Fakat ünlü hacker grubu Anonymous, Zynga’nın planlarının bununla sınırlı olmadığını iddia ediyor. Anonymous’a göre Zynga 800 kişinin daha işine son vermeyi ve operasyonlarının bir kısmını ABD dışındaki ülkelere taşımayı planlıyor.

Bununla ilgili belgelere ulaştığını söyleyen Anonymous, eğer Zynga’nın bu kararından vazgeçmeyecek olursak 5 Kasım’da Zynga’ya karşı geniş çaplı bir operasyona başlatacağı tehdidinde bulunuyor.

Konuyla ilgili bir de video yayınlayan, fakat YouTube’un zararlı etkinlikler politikasını ihlal ettiği için yayından kaldırdığı Anonymous, Zynga’nın sunucularından elde ettiği tüm oyunları ücretsiz olarak yayınlayacağını söylüyor.

Oyunların hangileri olduğu bilinmiyor. Diğer yandan Anonymous’un gerçekten Zynga’nın planlarını elde edip etmediği ve söz konusu oyunları ele geçirip geçirmediği de şu aşamada kesin değil.

Fakat bunu öğrenmek için çok uzun süre beklememiz de gerekmeyecek. Anonymous’un Zynga’ya karşı operasyona başlayacağını söylediği (ve hacker grubunun simge olarak kullandığı Guy Fawkes’ın günü olan) 5 Kasım’a sadece sayılı günler var.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir