Anasayfa » ALINTI » Apple Haritalar Uygulamasında İlk Değişiklikleri Gerçekleştirdi
Apple Haritalar Uygulamasında İlk Değişiklikleri Gerçekleştirdi

Apple Haritalar Uygulamasında İlk Değişiklikleri Gerçekleştirdi

Apple Haritalar Uygulamasında İlk Değişiklikleri GerçekleştirdiGöze en çok çarpan hatalardan biri de New York’un uydu görüntülerinde Özgürlük Anıtı’nın yer almaması ve de Brooklyn Köprüsü’nün görüntüsünün bozuk olmasıydı. Bu çarpıcı hatalar şirket tarafından başlatılan düzeltme projesinde ilk düzeltilen noktalar oldular. Geçtiğimiz hafta Apple CEO’su Tim Cook’un kullanıcılardan Haritalar uygulaması için resmen özür dilediği mektupta hataların hızla düzeltileceği Cook tarafından belirtilmişti.

Apple, düzeltme yönündeki çalışmalara başlasa da önünde uzun bir süreç olduğu gerçeği değişmiyor. Özellikle ABD dışında kalan ülkelerde harita verileri Google Haritalar uygulamasının oldukça gerisinde kalmış durumda. İngiltere’nin Colchester şehrine ait uydu görüntülerinde halen bulutlar yer alırken, Glocester’a ait görüntülerdeki bariz kalite düşüklüğü de varlığını sürdürüyor. Her şeyin bir günde düzelmesi doğal olarak mümkün değilken, Cook uzun süreç içinde ne kadar çok kişi uygulamayı kullanırsa sürecin o kadar çabuk hızlanacağını belirtti. Apple, Haritalar uygulamasından memnun olmayan kullanıcılar için alternatif uygulamalar önermeye de devam ediyor.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir