Anasayfa » ALINTI » Facebook, ‘Gerçek’ Android Uygulaması Yayınlayacak
Facebook, 'Gerçek' Android Uygulaması Yayınlayacak

Facebook, ‘Gerçek’ Android Uygulaması Yayınlayacak

Facebook, 'Gerçek' Android Uygulaması YayınlayacakMobil uygulamalara göz attığımızda, “iOS’ta bu, şöyle iyi” veya “Android’de şu, böyle” iyi karşılaştırmalarını yapabiliyoruz. Fakat öyle bir uygulama var ki, inanılmaz derecede çok kullanılıyor olmasına rağmen, Android’de sorundan geçilmiyor. Evet, bahsettiğimiz uygulama Facebook’un ta kendisi.

iOS’taki uygulamasını geliştiren ve son derece akıcı bir hale getiren Facebook ekibi, Android’e güncelleme getiriyor olsa da, adam akıllı bir performans artışı vaat etmiyor ve sunmuyordu. Bu durumdan sıkkın olan bazı Android kullanıcıları da, işi biraz ileriye götürüp Facebook’u tarayıcıdan kullanmaya başlamıştı. Çünkü Facebook’un Android uygulaması, HTML 5 tabanı ile yapılmış, internetteki sayfaları çeken bir yapıdaydı.

Şimdi ise kaynağı sağlam bir yerden sızdırılan habere göre, Android için gerçek uygulamasının son testlerine geçilmiş. Muhtemelen iOS’taki kadar kaliteli bir uygulama ile karşı karşıya olacağız. Hatta belki de biraz daha ileri gidip, adam akıllı widget da hazırlayabilirler diye düşünüyoruz.

 

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir