Anasayfa » ALINTI » Facebook Soruları Aşamalı Olarak Kaldırmaya Başladı
Facebook Soruları Aşamalı Olarak Kaldırmaya Başladı

Facebook Soruları Aşamalı Olarak Kaldırmaya Başladı

Facebook Soruları Aşamalı Olarak Kaldırmaya BaşladıCNET’e konuşan bir Facebook yetkilisi farklı alanlara odaklanmak için böyle bir kararın alındığını belirtirken, Gruplar ve Sayfalar için bu özelliğin varlığını sürdüreceğini dile getirdi.

2010 yılında devreye sokulan sorular özelliği sayesinde kullanıcılar arkadaşlarına ve diğer kullanıcılarına yönelik olarak anketler hazırlayabiliyorlardı. Kullanıcıların önceden belirlenmiş cevaplar arasında seçim yaptığı Sorular, asla beklenilen popülariteye ulaşamamıştı. Gruplar ve Sayfalar açısından ise verimli bir araç olan Sorular, varlığını bu alanlarda devam ettirecek. Bireysel kullanıcılar daha önce sordukları sorulara tekrar erişim şansına sahip olacak. Sorular sekmesinin birkaç gün içinde bireysel hesaplardan tamamen kaldırılması bekleniyor. Sorular yolculuğuna son veren Facebook’un arama üstüne yoğunlaşması bekleniyor.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir