Anasayfa » ALINTI » Facebook’ta Yüz Simgesi Yeniliği
Facebook'ta Yüz Simgesi Yeniliği

Facebook’ta Yüz Simgesi Yeniliği

Facebook'ta Yüz Simgesi YeniliğiFacebook‘ da sohbet ederken yazdığımız duygu ifadeleri, bir süredir yüz simgelerine dönüşüyor. Ancak artık bu yüz simgelerini yorumlarda da görmeniz mümkün.

Bu yenilik, duvarınızın yorumlardaki gülücükler ile şenleneceği anlamına geliyor. Bu arada yüz simgelerinin,durum güncellemelerinde görünmediğini söyleyelim, en azından şimdilik. Yorumlara eklenen bu özellik ile onların renkleneceğini kestirmek zor değil. Ancak gülücüklerin Facebook’u MySpace‘e dönüştürme ihtimali de yok değil.

Yüz simgeleri şimdilik sadece masaüstü facebook.com sitesinde kullanılabiliyor; mobil web sitesi, iOS ve Android uygulamalarında yüz simgeleri şimdilik görünmüyor. Desteklenen tüm yüz simgelerinin listesine bu siteden ulaşabilirsiniz

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

2 yorum

  1. “Facebook’da” olmaz. Bkz: Ünsüz sertleşmesi nedir.

  2. Merhaba Mehmet Bey,

    Alıntı yaptığımız haberlerin, orjinal metinleri üzerinde mümkün oldukça oynama yapmıyoruz. Dikkatiniz için teşekkür ederiz.

    İyi Günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.