Anasayfa » ALINTI » Google Bankacılığa Mı Soyundu?
Google Bankacılığa Mı Soyundu?

Google Bankacılığa Mı Soyundu?

Google Bankacılığa Mı Soyundu?İşte Google’ın küçük işletmelere özel kredi kartları.

Sahip olduğu yüksek sermaye, Google’ın farklı alanları değerlendirmesinefırsat tanıyor. Yeni gelir modelleri oluşturmayı hedefleyen Google, son olarak “Google AdWords İşletme Kredisi” programına hayat verdi. Geçtiğimiz yıl birkaç küçük işletme ile pilot projesi başlatılan sistemde, işletme sahiplerine verilen AdWords’e özel kredi kartları sayesinde reklam ödemelerini görüntüleyip takip etmek mümkün oluyor.

Şimdilik sadece ABD ve İngiltere’deki küçük işletmelerin kullanımına açılanGoogle AdWords kredi kartları için Google’ın iş ortakları arasındaİngiltere’de Barclays Grup ve ABD’de Comenity Capital Bank bulunuyor. MasterCard formatında olan kredi kartları yalnızca AdWords kampanyaları için kullanılabiliyor.

Arama motorları alanında tartışmasız bir liderliğe sahip olan Google, anlaşılan zirveye ulaştığında büyüme hızının yavaşlamaması için farklı sektörlere adım atmayı planlıyor.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

Aytaç Mestçi, Dijital Evrim Teknoloji Platformu’na Katıldı

Aytaç Mestçi, Dijital Evrim Teknoloji Platformu’na Katıldı

MarkeFront Genel Müdürü Aytaç Mestçi, 25 Mayıs’ta gerçekleşen Dijital Evrim Teknoloji Platformu’nda “Online İtibar ve ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir