Anasayfa » ALINTI » Google Mobil Ara Yüzünü Güncelliyor!
Google Mobil Ara Yüzünü Güncelliyor!

Google Mobil Ara Yüzünü Güncelliyor!

Google Mobil Ara Yüzünü Güncelliyor!Google yeni güncelleştirme ve gelişmelerle yine karşımızda.

Bir çok firma güncelleştirmeler konusunda kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratırken bu konuda en hızlı firmanın Google olduğunu söylemek yanlış olmaz. Her ne kadar yakında Android 4.1’in güncellenmişi versiyonu da beklenirken şimdiki haberimiz en çok kullanılan arama motoruyla ilgili.

Google.com’un mobil cihazlardaki kullanıcı ara yüzü yenileniyor. Bazı kullanıcılar telefon ve tabletlerinden girdiklerinde Google.com’un farklı bir ara yüzüyle karşılaştıklarını belirtti. Sizler için henüz güncelleme gelmediyse kısa bir süre sonra geleceğini söylemek yanlış olmaz.

Google Mobil Ara Yüzünü Güncelliyor!

Yeni ara yüzde en büyük amacın Google ürünlerini öne çıkarmak olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz. Google+’ın da giderek yaygınlaşmasıyla bu konuda da özenli çalışmalar mevcut. Yeni görünümde ilk olarak karşımıza Google ürünlerinden Google+, Gmail, Images, Maps, YouTube gibi ürünler ve ikonları çıkıyor. Arama motorunun sol kısmından ulaşılan bu kısmın daha kullanışlı ve aktif bir ara yüz olacağını tahmin ediyoruz.

Hakkında sosyalmedyapazarlama

Check Also

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına Etkili Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi Verdi

MarkeFront, T.C. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) personeline yönelik düzenlenen kurumsal iletişim eğitimleri kapsamında “Etkili ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir